Rockowe wesela


Oprawa muzyczna


Posiadamy szeroki repertuar zarówno polskich jak i zagranicznych rockowych kapel. Na swoim weselu możecie usłyszeć dobrze brzmiące covery muzycznych legend takich jak np. Led Zeepelin, Deep Purple, Nirvana , Metallica.


Uważamy, że dobry zespół na wesele powinien wyróżniać się świetną muzyką na żywo, szerokim repertuarem, umiejętnością prowadzenia i rozkręcenia atmosfery, oryginalnymi zabawami, oraz eleganckim wizerunkiem scenicznym. Dlatego jeśli planujecie wesele z klasą ale i z pazurem, nasza oferta jest właśnie dla Was!


Nie posiadamy w swoim repertuarze utworów Disco Polo, czy utworów biesiadnych. Jesteśmy jednak dość elastyczni i możemy dostosowywać występny do konkretnych wymagań klientów. Playlista może zostać uprzednio przygotowana przez zespół lub Klienta.


W trakcie imprezy zespół wykonuje 45 minutowe sety taneczne, oddzielone 15-minutowymi przerwami. Ilość bloków muzycznych oraz czas ich trwania jest elastyczny, dopasowywany na bieżąco do sytuacji i atmosfery.Zaplecze sprzętowe

Z uwagi na dbałość o jak najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług, Kwiaty Rocka posługuje się profesjonalnym sprzętem estradowym światowych marek, zarówno pod względem instrumentów, jak i nagłośnienia oraz oświetlenia. (zobacz: Technika).POLECAMY: Zespół Boogie Night www.boogienight.pl